Holly Molly Delicaat wol wasmidddel 300ml

Holly Molly Delicaat wol wasmidddel 300ml Holly Molly Delicaat wol wasmidddel 300ml
Holly Molly Delicaat wol wasmidddel 300ml Holly Molly Delicaat wol wasmidddel 300ml
Holly Molly Delicaat wol wasmidddel 300ml
0 Review | Review toevoegen
Met het wolwamiddel van Holly Molly houd je je items van wol, mohair, kasjmier en zijde in optimale conditie. Inhoud van 300 ml.
€ 24,95
Prijs per stuk
Aantal: 
Bestellen
 
Holly Molly Delicaat wol wasmidddel 300ml
 
Met het wolwamiddel van Holly Molly houd je je items van wol, mohair, kasjmier en zijde in optimale conditie.
Holly Molly wolwasmiddel bevat lanoline: natuurlijk wolvet dat gewonnen wordt door schapenwol te wassen en vervolgens het water te laten verdampen.
Wat overblijft, is pure lanoline.
De lanoline legt tijdens het wassen met Holly Molly wolwasmiddel een beschermend laagje om de vezels, waardoor ze beter bestand zijn tegen slijtage.
Het wasmiddel hoeft niet uitgespoeld te worden. Holly Molly wolwasmiddel is dermatologisch getest en zacht voor de gevoelige huid.
Het is geurloos, Vegetarian Society approved, wat onder andere inhoudt dat het dierproefvrij is en heeft bovendien het AllergyCertified certificaat.
Elke fles bevat 300ml.

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.